Book of Outlands

1 049 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.7.2022

Rozšíření pro hru Necromunda zaměřené na gangy Outlands

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato 144 stránková kniha obsahuje:

– Ash Waste Nomads: Příběhové pozadí, pravidla, vybavení, taktiky a Wastelands Skill Set pro tuto frakci.

– Ironhead Squat Prospectors: Příběhové pozadí, pravidla, vybavení, taktiky a  Wisdom of the Ancients Skill Set pro tuto frakci.

– Wasteland Gangs: Pravidla pro rozšíření vašeho gangu o vozidla a motorky, najímaní posádky vozidel, nový Hangers-on a Brutes z outlands, a Exotic Beasts z the ash wastes.

– Wasteland Workshop:  Navrhněte a upravte si svá vlastí vozidla pro kampaně a skirmish hry. Obsahuje i pravidla pro jedinečná vozidla jako Outrider Quads a Cargo-8 Ridgehauler.

– Bitvy v Ash Wastes: Pravidla pro tvorbu bojiště včetně regionů a ročních období, navíc s pravidly pro mobilní boje Rolling Roads.

– Další pravidla: Gang tactics pro the Ash Wastes Nomads, Ironhead Squat Prospectors, a Orlock Vehicle Gangs, spolu s Driving Skill Set.

– Pravidla vozidel: Všechna pravidla nutná pro vozidla, včetně profilů a charakteristik, nových akcí, pohybů, nárazů a posádky. Plus, gang tactics pro Orlock Vehicles, a nové Driving Skill Set pro všechny gangy.

– Tabulka se zbraněmi z Ash Wastes
 

 

• Příručka je v anglickém jazyce!

  • Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení