Warhammer Age of Sigmar Malign Sorcery

Special Order
1 649 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení

Sada kouzel pro Warhammer Age of Sigmar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Special Order produkty mají dodací dobu cca 3 týdny a jsou zabaleny v bílých krabičkách bez grafiky. Pokud je ale zboží vyprodáno u dodavatele, doba dodání se protáhne, dokud není zboží zase skladem.

Příručka obsahující pozadí fungování magie plus pravidla pro Endless Spells, 5 narativních scénářů které jich využívají, nová pravidla pro speciální bojiště v oblastích divoké magie, rozšíření pro pužití těchto pravidel v systému Path to Glory, 7 sad kouzel ze základních pravidel, nové artefakty dostupné v různých Říších, 2 nove scénáře pro Pitched Battles a profily kouzel pto Pitched Battles.

- 17 miniatur představujících Endless Spells: 1x Purple Sun of Shyish, 1x Ravenak’s Gnashing Jaws, 1x The Suffocating Gravetide, 1x Quicksilver Swords, 1x Aethervoid Pendulum, 1x Chronomantic Cogs, 2x Umbral Spellportal, 3x Soulsnare Shackles, 2x Geminid of Uhl-Ghysh, 1x Burning Head, 1x Malevolent Maelstrom 1x Prismatic Palisade a 1x Emerald Lifeswarm

- 14 karet Warscroll Card s herními profily pro všechny obsažené efekty plus kouzlo Balewind Vortex (k dispozici samostatně)

Modely jsou neslepené a nenabarvené.

Unboxing

 

V angličtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.